SEO Sosyal Medya ve Reklam Hizmetlerimiz Neler Sağlar

SEO Sosyal Medya ve Reklam Hizmetlerimiz Neler Sağlar?

SEO, sosyal medya ve Google Ads ile işinizi dijitale daha kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz yazımızda dijitalle gerçek dünyanın farklarını anlatacağız.

İster yeni açılan bir şirket olun isterse yılların verdiği tecrübeyle ayakta kalan bir işletme olun dijital dünyadaki pazarlama mantığı çok daha farklı bir şekilde işlemekte ve geleneksel kurallarla çalışıp öne geçmek maalesef mümkün değildir.

Üstelik temel bazı işlemlerin yanlış yapılması sizi geri düşürebildiği gibi kalıcı cezalar alarak dijital dünyadaki tüm varlığınızı riske atabilir.

Yapılması gereken tüm teknik işlemleri doğru yapsanız dahi bu sefer anahtar kelime analizi, rakip analizi, reklam bütçesi optimizasyonu, sosyal medya paylaşım programı gibi dijital pazarlamanın temeli sayılabilecek konularda rakiplerinizden önde olmanız gerekecektir.

İhtiyacınız olan tüm teknik bilgilerin yanı sıra ileriye dönük yaratıcı geliştirmelerin tamamını sağlayacağımız hizmetlerimiz ile siz sadece işinize odaklanacaksınız, bırakın SEO, reklam, sosyal medya ve diğer tüm çalışmaları biz büyük bir titizlikle yerine getirelim işiniz bir adım daha öne çıksın.

Peki nedir sağladığımız hizmetler ve bu hizmetler neler sağlar?

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

SEO kısaca İnternet tarayıcılarının kullandığı arama motorlarının siteleri nasıl görmek istedikleridir.

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google 300’ü aşkın kuralla web sitelerinin nasıl olması gerektiğini bizlere anlatıyor.

Tabi bu kurallar zaman içinde güncellenip değişebiliyor.

Sitenizin SEO uyumlu olması için sıfırdan yazılmasına gerek yok var olan bir siteyi zaman içinde teknik olarak SEO uyumlu haline getirebiliyoruz.

Unutulmamalıdır ki arama motorlarının amacı kullanıcıların aradıkları şeyi en hızlı ve doğru şekilde bulmasıdır. Bizler size vereceğimiz hizmette astronomik bir trafik artışı veya satış artışı değil gerçek anlamda hedef kitleniz olan kullanıcılara ulaşmanızı sağlama sözü veriyoruz. Hedef kitlenize erişebildikten sonra satışın çok daha kolay olacağını ön görmek gayet normal bir şeydir.

Söylenenlerin aksine trafiğin artması ilk bakışta güzel bir şey olabilir ancak ihtiyacınız olan trafiği alamadıktan sonra milyonlara ulaşan trafikler size sadece nerede hata yaptığınızı gösterecektir.

Bizim en temel amacımız arama motorlarının kurallarına birebir uyarak sizi sadece görünmeniz gereken sorgularda göstermek ve gerçekten size ihtiyaç duyacak kişilerin sizi görmesini sağlamaktır.

Genel olarak SEO hizmetleri kapsamında aşağıdaki alanlar geliştirilir;

 • Site teknik yapısı (kodlar ve tasarım)
 • Site dışı varlıklar
 • Site içi içerikler
 • Site dışı içerikler

Google Ads ve Diğer Reklamlar

Google Ads ve diğer reklamlar özellikle de ürün ve hizmet satışı için size ani bir yükseliş sağlayacak ve doğru kurgulandığı zaman dönüşüm verecek olan yegane araçlardır.

Günümüzde neredeyse tüm reklam platformları herkesin reklam yayınlayabileceği kadar basite indirgenmiş durumda ancak bu herkesin reklam yayınlaması anlamına gelmez, çünkü başarılı bir reklam demek maliyeti rakiplere göre az dahi olsa dönüşüm oranı yüksek olan reklamlardır ve bunu sağlamanın en doğru yolu da hem SEO kuralları dahilinde geliştirilmiş bir siteye sahip olmak hem güçlü bir sosyal medya ağı oluşturmak ve hem de teknik anlamda kusursuz bir reklam yapısı inşa etmekten geçer.

Reklamlar genel anlamda aşağıdaki kategorilere bölünelebilir:

 • Google Reklamları
 • Yandex Reklamları
 • Sosyal Medya Reklamları

Reklamlarınız diğer kanallarınızda bir bütün halinde ilerlemesi işinizi, markanızı ve haliyle dönüşümlerini ilerletmenin en doğru yoludur.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya kavramı hayatımıza Facebook ile girse de bugün onlarca sosyal medya kanalı milyarları aşan kitlelere sahiptir.

En çok kullanılan sosyal medya platformları ise;

 • Instagram
 • YouTube
 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn

olarak sıralanabilir.

Üstelik artık gelişen teknoloji ile birlikte ürün ve hizmet satışının da bu kanallar üzerinden yapıldığını düşünürsek sosyal medyanın gücü asla hafife alınmamalı.

Tüm bunların yanı sıra sosyal medya marka tanıtımı için olabilecek en uygun mecra olarak karşımıza çıkıyor.

En sadık kullanıcıların sosyal medyada sizi takip eden kullanıcılar olduğu gerçeğini de göz önüne alınca sosyal medya keisnlikle profesyonel destek alınması gereken bir kanal haline geliyor.

Hizmetlerimi temel olarak 3 kategoriye ayırsak da aslında onlarca farklı alt kategorilere bölünebilir. Tüm hizmetlerimiz için zaman içinde yeni yazılar ve bilgilendirmeler gelecektir.

Merak ettiğiniz her konu hakkında e-posta yoluyla iletişime geçebileceğiniz gibi yorum yaparak da sorularınızı dile getirebilirsiniz.

Yorum Yap