Sosyal Medya Danışmanlığı Facebook/Instagram Linkedin Twitter

sosyal Medyanın Gücünü Hissedin!

Sosyal Medya Danışmanlığı

Facebook/Instagram Hizmetleri

01

Dünyanın en büyük 2 platformu ile tüm hedef kitlelerine en detaylı şekilde ulaşabilmeniz için gerekli olan içerik üretimi ve reklam çalışmaları ile yanınızdayız.

Linkedin Profesyonel Hizmetler

02

Markanızı profesyonel iş ağı olan Linkedin’de en prestijli şekilde tanıtıp, özel kitleye uygun içeriklerle öne çıkarıp fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Twitter Hizmetleri

03

Olmazsa olmazlardan olan Twitter platformu için markanıza özel içerik planlaması ve çalışmalar ile İnternet dünyasının en aktif kitlesine ulaşın.

Sosyal Medya Platformları Avantajlarımız

 • Düzenli içerik üretimi ile sadık kullanıcı elde etme
 • Reklam çalışmaları ile hızlı ve kontrollü büyüme
 • Kullanıcılara anında cevap vererek güven kazanma
 • Sosyal medya teknolojilerini kullanma
 • Her platforma özel içerik ve plan ile profesyonel kimlik
 • Kriz yönetimi
 • Website ve sosyal platformların çapraz beslenmesi
 • Yeniden pazarlama reklamları
 • Düzenli raporlama
 • Facebook mağaza
 • Instagram mağaza
 • Platforma özel tasarım çalışmaları

Sosyal Medyada Marka Bilinirliği

Dönüşüm elde etmenin en önemli adımlarından biri de markanıza olan güvendir, tüm sosyal medya çalışmalarımızla ister e-ticaret siteniz olsun isterseniz de dijitalde yer almak isteyen bir marka olun en doğru kitlelerin sizi tanıması için tüm çalışmalar yapılır.

Erişim

Markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi olabilecek en fazla ve en doğru kişiye göstermek için erişim çalışmaları yapılır, içerikler oluşturulur ve gerekli durumlarda reklamlarla desteklenir.

Sosyal Medya Hesabı Çalışmaları

Markanızın prestijini artıracak etmenlerden biri de sosyal medya hesaplarınızın gücüdür. Bu bağlamda takipçi, etkileşim ve dönüşüm çalışmaları ile markanız hak ettiği yerde olsun.

Paltformlar Arası Çalışmalar

Sosyal medya platformları her ne kadar farklı ve özelleştirilmiş olsa da dönüşüm sağlama oranı en yüksek kullanıcılar sadık kullanıcılardır ve sadık kullanıcıların sizi her platformda takip etmesi için gereken çalışmalar yapılır.

Etkileşim

Etkileşim bir sosyal medya hesabının başarılı olmasının en ölçümlenebilir ve gerçekçi göstergesidir, yüksek takipçili ancak düşük etkileşimli milyonlarca hesaptan olmaktansa yüksek etkileşimli ve takipçi sayısının düşük olduğu hesapların çok daha başarılı kabul edildiği bir gerçektir. Var olan takipçi sayısının öncelikle kaybedilmemesi hemen ardından sayısının yükseltilmesi ve bu süreçte etkileşimin sürekli artması sağlanır.

Sosyal medyanın en önemli elementi olan görsel içerikler markanızı, ürününüzü ve hizmetinizi en kısa yoldan tanıtma yöntemidir, size en uygun görsel tasarımlarla hedef kitlenizin en yüksek dönüşümü sağlaması için özel tasarımlarla ihtiyaçlarınıza anında cevap veririz.

Takipçilerinize onları önemsediğinizi, eleştirilerinizi dikkate aldığınızı ve bu yönde çalışmalar yaptığınızı hissettirecek özel çalışmalar, takipçilerin sorularına ve ihtiyaçlarına verilecek olan cevaplar ile güvenilirliğinizi en üst düzeye çıkarın.

Her kullanıcının ihtiyacı ve ilgi alanı farklı olduğu için ürüne özel reklam değil kitleye özel reklamlarla hiçbir dönüşümü kaçırmamanız için sosyal medya platformlarının tüm yönlerini aktif bir şekilde kullanarak ihtiyaç duyulan tüm reklam modelleri oluşturulur gerekli analizlerden başarı ile geçen reklamlar yayına alınıp başarınızın en üst seviyeye çıkarılması sağlanır.